Go to top
Brand Magic

O nas

Nasz zespół

Brand Magic to profesjonalny zespół oferujący kompleksowe rozwiązania marketingowe. Tworząc strony i sklepy internetowe, kładziemy nacisk na bezpieczeństwo oraz dobranie odpowiedniej technologii, która zapewni elastyczność projektu i możliwość jego rozwoju. Spełniamy się przy wdrażaniu świeżych i niesztampowych pomysłów, budujących spójną identyfikację wizualną dopasowaną do charakteru firmy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu podejmujemy każde wyzwanie, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszym atrybutem są otwarte głowy i kreatywne podejście do każdego tematu.

Joanna Kasprowiak

Joanna

CEO | Marketing strategist | Project Manager

Pomaga w określaniu mocnych stron marki, wskazywaniu kierunków działań i osiąganiu założonych celów. Określa co zrobić i jak zrobić, aby odnieść najlepsze rezultaty. Koordynuje prace od idei po wdrożenie gotowego dzieła.

Małgorzata Turska-Marcinowska

Małgorzata

Webmaster | SEO/SEM Specialist

Mistrzyni sieci nieustająco podnosząca swoje kwalifikacje i poznająca nowe technologie tworzenia stron internetowych, języki programowania oraz nowoczesne rozwiązania IT. Wyróżnia się cierpliwością i logiką co niezbędne jest przy projektowaniu funkcjonalnych stron.

Kasia

Kate

Creative Graphic Designer | Technical Assistant

Nieustannie poszukuje inspiracji a dzięki swojej wyobraźni urzeczywistnia każdą wizję. Stale podąża za nowymi trendami i wykorzystuje je przy realizacji nowych projektów trafiających w grupę docelową. Widzi rzeczy, których inni nie dostrzegają.

Wordpress
Magento
Adobe
SEO/Marketing
Social Media

Porozmawiajmy o projekcie dla Ciebie