Go to top
brandmagic

Opinie

Brand Magic to zespół posiadający umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta. Usługa stworzenia strony internetowej została wykonana w terminie i spełniła moje oczekiwania. Mogę w pełni zarekomendować usługi Brand Magic potencjalnym klientom poszukującym fachowców w zakresie tworzenia stron internetowych.
it pomoc
Prezes Zarządu
IT Pomoc Sp. z o. o.
W obszarze tworzenia stron i sklepów internetowych współpracujemy z Brand Magic już kilka lat. Kreatywność, elastyczność proponowanych rozwiązań i terminowość to kluczowe cechy! Wszystkie realizacje zakończyły się naprawdę ciekawymi efektami. Polecam do współpracy jako solidnego partnera!
Paweł Żurawski SOLPIN
Paweł Żurawski
Dyrektor Zarządzający
Solpin - Eksperci w marketingu i PR
Z zespołem Brand Magic nawiązaliśmy współpracę parę lat temu, zlecając im działania marketingowe dla naszego klubu. Wykazali się zaangażowaniem, otwartością i spełnili nasze oczekiwania, dlatego obecnie ściśle współpracujemy ze sobą przy nowych projektach.
Marta Różacka
Marta Różacka
Prezes Zarządu
Adepci Klasycznej Szkoły Ruchu
Z zespołem Brand Magic współpracuję stale od 2018 roku zlecając im kolejno system identyfikacji wizualnej, zaprojektowanie i zbudowanie strony internetowej wraz z jej późniejszą opieką. Dodatkowo zlecam projektowanie bieżących materiałów marketingowych dla mojego gabinetu stomatologicznego. Brand Magic staje na wysokości zadania podczas realizacji każdego projektu, wykazuje się otwartym i elastycznym podejściem do współpracy.
dr Kalina
dr Kalina Garbera
Właścicielka Gabinetu Stomatologicznego
Firma Brand Magic została mi polecona do stworzenia stron internetowych dla moich projektów, a teraz ja z przyjemnością polecam ją dalej. Dzięki dużej kreatywności, doświadczeniu, zaangażowaniu i uważności na moje potrzeby współpraca przebiegała bardzo sprawnie, a wykonane strony spełniają moje oczekiwania. Rekomendując zespół Brand Magic, tym samym dziękuję za indywidualne podejście oraz profesjonalne i szybkie wykonanie usługi. 
Agnieszka Czerkawska
Agnieszka Czerkawska
Wellbeing expert, coach, przedsiębiorca